Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ КВІТЕНЬ 2017

Порядок денний колегії райдержадміністрації 26.04.2017

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку Лебединського району за І квартал 2017 року.

 2. Про виконання бюджету району за І квартал 2017 року.

Проект розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації про підсумки економічного і соціального розвитку Лебединського району та виконання бюджету району за І квартал 2017 року.

3. Про стан реалізації основних напрямів виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Лебединського району.

Проект розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації про стан реалізації основних напрямів виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Лебединського району.

4. Про стан виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови Лебединської районної державної адміністрації у виконавчому комітеті Павленківської сільської ради

Пропозиції до протокольного доручення про стан виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови Лебединської районної державної адміністрації у виконавчому комітеті Павленківської сільської ради

Рішення колегії райдержадміністрації

Розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації "Про підсумки економічного і соціального розвитку Лебединського району та виконання бюджету району за І квартал 2017 року".

Розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації "Про стан реалізації основних напрямів виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Лебединського району".

Прокол засідання колегії райдержадміністрації