Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ГРУДЕНЬ 2016

Порядок денний засідання колегії райдержадміністрації 28.12.2016

1. Про проект програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2017 рік.

2.  Про проект районного бюджету на 2017 рік.

3. Про стан роботи щодо реалізації державної політики у сфері управління персоналом у Лебединській районній державній адміністрації.

Проект доручення голови райдержадміністрації про стан роботи щодо реалізації державної політики у сфері управління персоналом у Лебединській районній державній адміністрації.

4. Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району.

Проект доручення голови райдержадміністрації gро виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району.

5. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2016 року.

Проект розпорядження голови райдержадміністрації про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2016 року.

Рішення колегії райдержадміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про проект програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2017 рік"

Розпорядження голови райдержадміністрації "Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голів Сумської обласної та Лебединської районної державних адміністрацій за підсумками 2016 року"

Протокол засідання колегії райдержадміністрації