Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ВЕРЕСЕНЬ 2016

Порядок денний засідання колегії райдержадміністрації 28.09.2016

1. Про стан підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2016–2017 років.

Проект розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації про стан підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2016–2017 років.

2. Про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2016 року.

Пропозиції до протокольного доручення голови Лебединської райдержадміністрації про підсумки проведення оздоровчої кампанії влітку 2016 року.

3. Про роботу відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації щодо методичного забезпечення сільських закладів культури та організації дозвілля жителів села.

Проект доручення голови Лебединської райдержадміністрації про роботу відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації щодо методичного забезпечення сільських закладів культури та організації дозвілля жителів села

Рішення колегії райдержадміністрації

Розпорядження голови Лебединської райдержадміністрації про стан підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2016–2017 років.

Доручення голови Лебединської райдержадміністрації про роботу відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації щодо методичного забезпечення сільських закладів культури та організації дозвілля жителів села

Протокол засідання колегії райдержадміністрації