Міськрайонна газета

КОЛЕГІЯ ЧЕРВЕНЬ 2016

Порядок денний виїзного засідання колегії райдержадміністрації 29.06.2016

1. Про виконання делегованих повноважень державної виконавчої влади Голубівським сільським головою та очолюваним ним виконавчим комітетом сільської ради.

Проект розпорядження Лебединської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень державної виконавчої влади Голубівським сільським головою та очолюваним ним виконавчим комітетом сільської ради.

2. Про стан виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови Лебединської районної державної адміністрації у виконавчому комітеті Пристайлівської сільської ради.

Проект розпорядження Лебединської районної державної адміністрації про стан виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови Лебединської районної державної адміністрації у виконавчому комітеті Пристайлівської сільської ради.

3. Про виконання Закону України «Про запобігання корупції» на території Лебединського району».

Рішення колегії райдержадміністрації

Про виконання делегованих повноважень державної виконавчої влади Голубівським сільським головою та очолюваним ним виконавчим комітетом від 30.06.2016 №250-ОД

Розпорядження Лебединської районної державної адміністрації про стан виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови Лебединської районної державної адміністрації у виконавчому комітеті Пристайлівської сільської ради.

Протокол виїзного засідання колегії райдержадміністрації