Міськрайонна газета

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Інформація про заходи виставково-ярмаркові діяльності в Україні та за кордоном у 2020 році /перехід на офіційний сайт Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України

 

Рекомендації Державної регуляторної служби України щодо оцінки регуляторного впливу проекту регуляторного акта на конкуренцію в рамках проведення аналізу регуляторного впливу

 

 

 

 

На базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 – 33 – 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

До відома суб’єктів господарювання району!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою, яка є представником Департаменту Торгівлі США при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні, інформує про можливість для українських компаній-імпортерів отримати допомогу у пошуках партнерів із США >>>> детальніше.

Форма замовлення на імпорт продукції до України від американських експортерів (США)

*************************************************************************************************************

Підприємства Лебединщини запрошуються на постійні виставки українських товарів за кордоном!

 Підприємства та компанії Лебединського району матимуть можливість виставити свою продукцію та поширити про себе інформацію на постійно діючих виставках українських товарів за кордоном.

 Лист відповідного змісту на адресу відділу економічного розвитку і торгівлі Лебединської районної державної адміністрації надіслав  Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

 Для того, щоб взяти участь у постійних виставках за кордоном, потрібно у найкоротші терміни опрацювати  та надіслати таку інформацію в відділ економічного розвитку і торгівлі Лебединської РДА на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, 12, каб.18, тел. (05445) 2-21-76:

 - перелік країн світу, в яких ваші підприємства мають найбільшу зацікавленість представляти свої товари та послуги на постійній основі; 

 - мінімальна необхідна виставкова площа для експонатів, характер і вид експонатів (зразки товарів, медіа-презентація, виставкові стенди тощо) для визначення типу приміщення та забезпечення необхідним виставковим обладнанням.

***********************************************************

Громадська організація «Комунікації для змін» разом з ТОВ «Комунікаційний ХАБ «Економіка» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду проводить національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед МСБ у рамках проекту «СТАЛО» за участю субʼєктів малого та середнього підприємництва, бізнес-асоціацій, громадських активістів.

Детальніше про умови конкурсу в проекті «СТАЛО»: http://stalo.delo.ua/upload/rules.pdf?4

Для участі в конкурсі необхідно ознайомитися з умовами та звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Лебединської районної державної адміністрації за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, 12, каб.18, тел. 2 21 76.

***********************************************************

Програми інформаційної, консультаційної та фінансової підтримки малого і середнього підприємництва від Європейського Союзу