Міськрайонна газета

Future Business Forum 2017

30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві пройде міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum. У столиці зберуться більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору і не тільки, аби дізнатися, як розвити бізнес і збільшувати доходи, інтегруючи у свою діяльність сталий розвиток. 

Спікерами Future Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк. Спікери розкажуть:

• про переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;

• про стратегічне управління процесами для створення взаємовигідних і міцних відносин з партнерами, постачальниками та підрядниками;

• про беззбитковий розвиток і масштабування бізнесу;

• про створення умов, у яких співробітники максимально розкриють свій потенціал, підвищуючи ефективність і доходи компанії;

• про підвищення привабливості бізнесу для інвесторів.

Кожна доповідь супроводжуватиметься обговоренням успішних рішень українських власників і міжнародних корпорацій, завдяки чому учасники форуму зможуть отримати практичні знання і навички.

Невід’ємною частиною заходу стане нетворкінг, пошук нових партнерів та бізнес-можливостей.

Реєстрація на форум за посиланням:https://2event.com/ru/events/1008352

Програма форуму:https://fbf.globalcompact.org.ua/

Сторінка у Facebook:https://www.facebook.com/events/129002407828891 

Організатори Future Business Forum: Мережа Глобального Договору ООН в Україні, European Profiles S.A. Ukraine за підтримки Платформи зростання зеленої економіки.

Дата проведення: 30 листопада – 1 грудня 2017 року.

Місце проведення: Ramada Encore Kiev (м. Київ, Столичне шосе, 103).

Додаткова інформація за телефоном: +380964617666.

FUTURE Business Forum

fbf.globalcompact.org.ua

facebook.com/events/129002407828891