Міськрайонна газета

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ! III ФОРУМ ТА ВИСТАВКА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

8 – 9 жовтня 2020 року у м. Гродно (Республіка Білорусь) відбудеться Третій форум регіонів України та Республіки Білорусь під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні. Сторони домовились продовжити практику регулярного діалогу між Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством закордонних справ України і Торгово-промисловою палатою України з української сторони та Міністерством закордонних справ Республіки Білорусь і Білоруською торгово-промисловою палатою з білоруської сторони з метою обговорення та вирішення актуальних питань у рамках підготовки та проведення ІІІ Форуму регіонів.

У заході передбачається участь Глав обох держав, членів Урядів, керівників регіонів, представників органів державного управління, керівників торгово-промислових палат, керівників Посольств РБ в Україні та Посольства України в РБ, представників ділових кіл з української та білоруської сторони.

Серед заходів економічного спрямування, що плануються до проведення у рамках Форуму, – виставка продукції підприємств України та РБ, виставка крупногабаритної техніки, виставка-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, в також 9-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради ділового співробітництва, яке включатиме пленарну частину за участю Послів та керівників торгово-промислових палат обох країн, церемонію підписання комерційних контрактів і угод та переговори у форматі В2В. ТПП України залучена до підготовки згаданих заходів як один з основних співорганізаторів.

У 2-й день Форуму, 9 жовтня, передбачається Пленарне засідання у форматі інтерактивної дискусії «Через міжрегіональне співробітництво – до розвитку діалогу двох країн» за участю Глав двох держав.

В разі зацікавленості у співробітництві із Республікою Білорусь, запрошуємо вас прийняти участь у заходах.