Міськрайонна газета

НСЗУ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ СТОСОВНО ВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ МЕДЗАПИСІВ

Через велику кількість питань стосовно того, за якими пакетами медичних послуг ведення електронних медзаписів залишається обов’язковим, а за якими – відтерміновується до 1 липня 2020 року, є відповідні роз’яснення

Пільговий період стосується тільки надання послуг за пакетами «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій». Тобто ведення електронних медзаписів при наданні послуг, які входять до зазначених пакетів, є необов’язковим до 30 червня 2020 року включно. 

Але кодування захворювань органів дихання, інфекційних захворювань, зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, а також всіх випадків госпітальної смертності за вищезазначеними пакетами все одно є обов’язковим, починаючи з 1 квітня 2020 року.

Хоча при наданні послуг за вказаними вище пакетами починати вести електронні медзаписи з 1 квітня необов’язково, НСЗУ рекомендує за можливості приділяти цьому питанню час, щоб опанувати відповідні навички.

Ознайомитись з особливостями ведення медичних записів можна за допомогою курсу Академії НСЗУ за посиланням

За матеріалами НСЗУ: https://nszu.gov.ua/novini/rozyasnennya-stosovno-vedennya-elektronnih-medzapisiv-225