Міськрайонна газета

ГРОМАДИ ОБЛАСТІ ЗДОБУВАЮТЬ ЕНЕРГЕТИЧНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Голова облдержадміністрації Микола Клочко ознайомився із потужностями новоствореної лінії з виготовлення брикетів у Краснопільській ОТГ

Брикети у місцевому господарстві виробляють із соломи та тирси, які є відходами виробництва. Це сприятиме переходу на альтернативні види палива, що наразі активно впроваджуються у громадах і районах Сумщини, аби економно використовувати природний газ та зменшувати його споживання. 

У передноворічні дні очільник Сумщини завітав також до Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де зараз здійснюється реконструкція та тепломодернізація приміщення. Він поспілкувався із школярами, поздоровив всіх із Днем Святого Миколая та вручив придбані за кошти обласного бюджету 46 планшетів, які, за його словами, допоможуть учням здобувати якісні знання.   У школі 46 учнів двох перших класів навчаються в рамках пілотного впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти. Планшети будуть використовуватися для реалізації вимог мовно-літературної, математичної та інших освітніх галузей.

Голова облдержадміністрації принагідно оглянув, як відбуваються ремонтні роботи у Центрі надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради, кошти на який виділені у тому числі і проектом U-LEAD.