Міськрайонна газета

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У 2020 РОЦІ

Сьогодні, 12 листопада, в райдержадміністрації відбувся перший етап конкурсу проектів громадських організацій, діяльність яких спрямована на роботу з соціальними групами: ветеранами війни, учасниками бойових дій, особами з інвалідністю, громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Засідання конкурсної комісії очолила перший заступник голови райдержадміністрації Оксана ЛИХИНА. Затвердивши регламент роботи члени комісії розглянули конкурсні пропозиції, подані інститутами громадянського суспільства, на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Цього року свої проектні пропозиції, для реалізації яких необхідна фінансова підтримка районного бюджету у 2020 році, знову подали дві місцеві громадські організації: ветеранів війни і праці та «Ветерани Афганістану Лебединщини». Ці громадські об’єднання зареєстровані в установленому чинним законодавством порядку, не один рік поспіль здійснюють діяльність на території Лебединського району, опікуються питаннями вищевизначених категорій населення та мають визнання на місцевому рівні. У ході розгляду і обговорення поданих конкурсних пропозицій члени комісії особливу увагу звертали на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням проектів,їх рівень реалізації. Одноголосно прийнято рішення про допуск інститутів громадянського суспільства до наступного етапу конкурсу - відкритого захисту конкурсних пропозицій. Його вирішили провести 19 листопада 2019 року.