Міськрайонна газета

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРЕЗЕНТУВАЛА ЗАГАЛУ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

8 листопада 2019 року за участю представників служби у справах дітей та Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась презентація громадської організації «Громадська ініціатива «Центр гуманітарного розвитку», що діє на території Ворожбянської сільської ради

Дана громадська організація – це осередок ініціативних людей з нестандартним мисленням. Головна мета організації – особистісний і духовний розвиток, естетичне виховання, культурно-мистецьке навчання, реінтеграція людей з особливими потребами, комунікація, зайнятість сільської молоді та інклюзія дітей з особливими потребами. Задля досягнення зазначених цілей ведеться робота за кількома напрямками: музичному, художньому, діють гуртки вивчення іноземних мов, радіолюбителів та електроніки.

За словами начальника служби у справах дітей Тетяни Хоменко, діяльність таких громадських організації - це неабияка допомога соціальним службам в правильній організації дозвілля сільських дітей, розвитку їх здібностей та інтересів, профілактики бездоглядності та безпритульності.

Саме дозвілля, як ніщо інше, формує характер дитини. Це питання є особливо актуальним у селах, бо крім барів тут немає місць для зустрічей і розвитку молоді. Якщо дитина росте в атмосфері, коли батьки, крім телевізора або кафе, чи пияцтва, нічого іншого не пропонують, ми не можемо очікувати, що вона буде по-іншому поводитись у дорослому житті.

Тож, співпраця соціальних служб, органів місцевого самоврядування, закладів освіти з такими громадськими організаціями є вкрай важливою.