Міськрайонна газета

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА - 2018»

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна  - 2018»

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик.

Завдання конкурсу:

Популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їх організацій та ефективних практик;

Відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні упродовж звітного року;

         Інформування  суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

         Популяризація та заохочення  широкого кола громадян до благодійності.

         Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть  в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

         Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна -2018» 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

         Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (http://blagoukraine.org/about.html).