Міськрайонна газета

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» презентує свою діяльність у м. Суми

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує організації громадянського суспільства, представників ЗМІ, органів місцевої влади та інші зацікавлені сторони Сумської області відвідати презентацію своєї діяльності, яка відбудеться 10 березня у місті Суми

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та запроваджується Пакт Інк. (Pact Inc.) в Україні.
Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери її діяльності, а також про можливості, які вона пропонує. Учасники заходу матимуть нагоду отримати відповіді на свої запитання та поділитися своїми ідеями і досвідом.
Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному і місцевому рівнях. Пакт сприятиме підвищенню рівня громадянської освіти; розбудові ефективних національних, регіональних і місцевих громадських коаліцій та ініціатив для просування демократичних реформ; підвищенню організаційної спроможності партнерських ОГС; розвитку потенціалу задля сприяння довготривалому залученню громадян у процес демократичних реформ.
Програма надаватиме підтримку у вигляді грантів українським національним, регіональним і місцевим організаціям та коаліціям, а також новоствореним ОГС, незареєстрованим групам та неформальним громадянським ініціативам.
Презентація відбудеться 10 березня 2017 року о 10:00 за адресою:
м. Суми, вул. Покровська 9/1
Конгрес-центр СумДУ (1 поверх, коворкінг).
Прохання заповнювати Реєстраційну форму для участі за цим посиланням: http://bit.ly/2lbWv94