Міськрайонна газета

КОНКУРС ДЛЯ ГРОМАД У РАМКАХ ПРОЕКТУ “СПРИЯННЯ ВІДБУДОВІ ТА СТАЛОМУ РОЗВ’ЯЗАННЮ ПРОБЛЕМ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ”

Представництво МОМ в Україні

У рамках проекту

СПРИЯННЯ ВІДБУДОВІ ТА СТАЛОМУ РОЗВ’ЯЗАННЮ ПРОБЛЕМ ВПО ТА ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД КОНФЛІКТУ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ

за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті (UA1-2017-012)

Мета проекту: інтеграція та об’єднання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, шляхом соціальної згуртованості населення та миробудівництва.

Проект буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Завдання проекту:

  • Залучити широке коло членів громади (місцеві жителі, ВПО, національні меншини та етнічні групи, люди з особливими потребами та ін.) до участі у соціальних заходах, які спрямовані на згуртування громади, гармонійне співіснування, підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед ВПО та приймаючих громад, а також на зменшення соціальної напруги та вирішення конфліктів всередині громади;
  • Розширити спектр соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;
  • Розвиток волонтерства, соціальних та громадських ініціатив.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі громади району. Громади, які будуть відібрано для участі в проекті, будуть залучені до наступних кроків реалізації проекту:   

І. Участь у тренінгах з розвитку громади.

МОМ проводитиме серію тренінгів для ініціативної групи з питань розвитку громади та соціальної згуртованості. Під час тренінгів члени ініціативної групи та активні члени громади матимуть змогу отримати необхідні знання щодо мобілізації ресурсів, створення команди, ведення діалогу та вирішення конфліктів всередині громади.

ІІ. Створення плану проведення соціальних заходів.

Після тренінгу громади почнуть розробку плану заходів соціального спрямування та згуртування. Всі заходи мають бути направлені на інтеграцію ВПО, залучення до активного громадського життя членів громади, включаючи національні меншини та етнічні групи, які мешкають у межах громади, а також людей з особливими потребами.

Довідки за е-поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ., тел.:044 568 5015, контактна особа від МОМ - Анна Єрьоміна.