Міськрайонна газета

ДОПОМОГУ ВІД ФАХІВЦІВ ОТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ МАЛОВИСТОРОПСЬКОЇ СІЛЬРАДИ

Проект «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району Сумської області» за підтримки Фонду сприяння демократії  Посольства США в Україні завершився в с. Малий Вистороп

23 липня 2016 року там побувала команда проекту.  

До логопеда звернулося 15 дітей, з них 9 дошкільнят та 6 школярів. За психологічною допомогою  -  13 осіб,  юридичних консультаційних послуг потребувало 12 осіб, у тому числі члени сім’ї учасника АТО.

Юридичні звернення стосувалися сімейного права, спадкових прав, роз’яснення цивільно-трудового законодавства. Після обстеження дітей логопедом у деяких було виявлено мовні патологій. Батькам дітей рекомендовані консультації невролога та лікування в умовах стаціонару.      

Обласні спеціалісти за результатами обстеження та виявлених вад надали консультації і рекомендації. Оригінали консультаційних висновків спеціалістів будуть передані до Лебединської ЦРЛ та копії – до Маловисторопської  сільської амбулаторії  з метою виконання рекомендацій.