Міськрайонна газета

ДОПОМОГА ЖИТЕЛЯМ СЕЛА ВІД ОБЛАСНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

 

28 листопада 2015 року населенню сіл Михайлівка та Першотравневе Лебединського району отримали психологічну, логопедичну, правову консультаційну допомогу.

Допомога надавалась обласними фахівцями у рамках проекту «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району Сумської області» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Америки в Україні. Партнери проекту – Лебединська районна державна адміністрація, Лебединська центральна районна лікарня, Михайлівська сільська рада, сприяли в організації і проведенні заходу.

До реалізації проекту долучилася також практичний психолог освітнього округу, до якого входить і Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступеня.

У результаті вище вказані види допомог отримали 44 особи, в тому числі: 5 членів сімей учасників АТО, ВПО – 1 особа, 19 дітей. Обласні спеціалісти за результатами обстеження та виявлених вад надали консультації і рекомендації.

Детальніше про те, як відбувався захід, можна побачити у матеріалі, розміщеному на сайті ООГ «Усвідомлений вибір народу» www.pravodlatebe.sumy.ua