Міськрайонна газета

СПІВПРАЦЯ НА БЛАГО ГРОМАДИ

 

Три види допомог від обласних спеціалістів отримали жителі двох сіл Лебединського району у рамках проекту «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району Сумської області» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Америки в Україні.

14 листопада 2015 року у приміщенні Курганської сільської ради було надано психологічну, логопедичну, правову консультаційну допомогу учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню с. Курган та Олександрівка Лебединського району.

Партнери проекту – Лебединська районна державна адміністрація, Лебединська центральна районна лікарня, Курганська сільська рада, сприяли в організації і проведенні заходу..

У заході взяли участь 37 осіб, у тому числі 1 учасник АТО, 1 член сім`ї учасника АТО, 1 внутрішньо переміщена особа, 16 сільських жителів, 16 дітей.

У ході прийому логопед обстежила, зробила професійні висновки, надала рекомендації 15 особам, психолог – 20, юрист проконсультував 9 осіб.

Логопед Олена Чумакова у результаті обстеження виявила 9 дітей з мовною патологією та порадила певні рекомендації.

Свої рекомендації надала психолог Валентина Дейнега після обстеження дорослих.

Завдяки проекту люди отримали за місцем проживання кваліфіковану первинну правову допомогу,  логопедичну, психологічну. Особлива увага приділялась учасникам АТО.

Нагадаємо, що захід відбувся у рамках проекту SUP 30015GR242 «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району Сумської області» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Америки в Україні.

 

Детальніше про те, як відбувався захід, можна побачити у матеріалі, розміщеному на сайті ООГ «Усвідомлений вибір народу» www.pravodlatebe.sumy.ua