Міськрайонна газета

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН (ПРООН) В УКРАЇНІ АНОНСУВАЛА ОФІЦІЙНИЙ СТАРТ ОСВІТНЬОГО ОНЛАЙН-КУРСУ «ЯК ДІЯТИ ДАЛІ: ГРОМАДІ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК»

Курс орієнтований на представників громадських організацій, лідерів громадської думки, громадських активістів і всіх, хто переймається екологічними, соціальними та економічними проблеми країни і готовий долучитися до змін задля досягнення сталого розвитку

«Основна мета цього курсу – ознайомити українців із Порядком денним у сфері сталого розвитку до 2030 року та підвищити обізнаність громадськості про важливість досягнення Глобальних цілей, не залишаючи нікого без уваги,  широко залучаючи усе суспільство до створення кращого майбутнього для всіх та забезпечуючи дотримання прав людини», – каже Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна ҐЕРЧЕВА.

 

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Урядовий веб-сайт «Громадянське суспільство і влада»

Наказ Міністерства юстиції України від17.06.2016 №1717/5 "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань"

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Постанова КМУ від 24 квітня 2019 р. №353 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р.№996"

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Лебединською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році" від 26.12.2019 №255-ОД

Орієнтовні плани консультацій з громадськістю

 

Електронні консультації з громадськістю

Публічні громадські обговорення

НА РЕАЛІЗАЦІЮ СВОЇХ ПРОЕКТІВ У 2020 РОЦІ КОШТИ З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ОТРИМАЮТЬ 2 МІСЦЕВІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

19 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани ЛИХИНИ провели другий і третій етапи конкурсу проектів громадських організацій, які отримають фінансову підтримку з районного бюджету у 2020 році

Нагадаємо, що на конкурс свої проекти подали дві районні громадські організації соціального спрямування: організація ветеранів війни і праці та «Ветерани Афганістану Лебединщини». Сьогодні голови цих громадських організацій особисто презентували конкурсній комісії свої проектні пропозиції: «Ветерани рідного краю» і «Пам`ятаємо про загиблих, піклуємося про живих».
 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ІІ ЕТАП КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ГО У 2019 РОЦІ

Управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації оголошує про проведення ІІ етапу конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів районного бюджету
Другий етап конкурсу - відкритий захист конкурсних пропозицій буде проводитись 19.11.2019 о 10.00 в малому залі засідань Лебединської районної державної адміністрації.
За додатковою інформацією звертатись до Машиної Надії Арсентіївни, заступника начальника управління – начальника відділу сімейної політики та соціальних послуг управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації, щоденно в робочий день: м. Лебедин, вул. Сумська, 12, 1 поверх, каб. № 12, з 10:00 год. до 16:00 год., тел.  (05445) 2-27-09. (обідня перерва: 12.00 – 13.00).

Еще статьи...

  1. ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ!
  2. ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У 2020 РОЦІ
  3. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРЕЗЕНТУВАЛА ЗАГАЛУ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ
  4. ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЕКТІВ - 2020
  5. ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ІНФОРМУЄ ПРО МОЖЛИВІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОН-ЛАЙН
  6. ОГОЛОШУЄТЬСЯ ІІ ЕТАП КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ГО
  7. ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА - 2018»
  8. КОНКУРС ПРОЕКТІВ, РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКИХ У 2019 РОЦІ НАДАВАТИМЕТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЗА РАХУНОК КОШТІВ РАЙОННОГО БЮ
  9. ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА З ЧИСЛА МОЛОДІЖНИХ ОБ'ЄДНАНЬ!!
  10. ДО УВАГИ ІГС! КОНКУРС ГРАНТОВИХ ПРОЕКТІВ