Міськрайонна газета

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Урядовий веб-сайт «Громадянське суспільство і влада»

Наказ Міністерства юстиції України від17.06.2016 №1717/5 "Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань"

Постанова Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами)

Постанова КМУ від 24 квітня 2019 р. №353 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р.№996"

Розпорядження голови Лебединської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Лебединською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році" від 26.12.2019 №255-ОД

Орієнтовні плани консультацій з громадськістю

 

Електронні консультації з громадськістю

Публічні громадські обговорення

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ ДОРОСЛИХ»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Закону України «Про освіту дорослих». Пропозиції та зауваження до проєктів законодавчих актів можна надсилати до 8 жовтня 2020 р.на електронну адресу:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Основні цілі законопроєкту: створити умови для розвитку освіти дорослих на засадах комплексного розуміння її суспільної цінності та значущості; визначити пріоритетні напрями освіти дорослих, які б, зокрема, забезпечили формування у дорослих осіб ключових компетентностей, рекомендованих Європейським Союзом для освіти впродовж  життя; упорядкувати систему освіти дорослих; визначити засади співробітництва між державою, органами місцевого самоврядування та провайдерами освіти дорослих; закласти правові основи діяльності нових інституцій у сфері освіти дорослих.

 

РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ПРОВЕЛА СВОЄ ЗІБРАННЯ

Днями на базі архівного відділу райдержадміністрації своє зібрання провела районна громадська організація інвалідів

Після тривалого карантину зібрались громадські активісти, щоб поспілкуватись, як працювали у цей період на місцях, обговорити актуальні питання, окреслити подальші свої плани роботи у напрямку допомоги особам із фізичними вадами.
 

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

На території Сумської області до 2024 року реалізується проєкт по роботі з громадськими організаціями, діяльність яких спрямовано на захист прав жінок

Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками і дівчатами та просування гендерної рівності в Україні.

 

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН (ПРООН) В УКРАЇНІ АНОНСУВАЛА ОФІЦІЙНИЙ СТАРТ ОСВІТНЬОГО ОНЛАЙН-КУРСУ «ЯК ДІЯТИ ДАЛІ: ГРОМАДІ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК»

Курс орієнтований на представників громадських організацій, лідерів громадської думки, громадських активістів і всіх, хто переймається екологічними, соціальними та економічними проблеми країни і готовий долучитися до змін задля досягнення сталого розвитку

«Основна мета цього курсу – ознайомити українців із Порядком денним у сфері сталого розвитку до 2030 року та підвищити обізнаність громадськості про важливість досягнення Глобальних цілей, не залишаючи нікого без уваги,  широко залучаючи усе суспільство до створення кращого майбутнього для всіх та забезпечуючи дотримання прав людини», – каже Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна ҐЕРЧЕВА.