Міськрайонна газета

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ТПП УКРАЇНИ - ВАШ ПОМІЧНИК У ПОШУКУ ІНВЕСТОРІВ ТА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Відділ економічного розвитку і торгівлі Лебединської райдержадміністрації інформує про оновлення інвестиційного порталу ТПП України, який покликаний допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних делянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інтрументом для пошуку актуальних українських проектів.

Оновлений ІнвестПортал - це додаткові можливості для пошуку інструментів розвитку бізнесу: 

  • Найголовніше про організацію бізнесу в Україні, систему оподаткування та реєстрацію іноземних інвестицій.
  • Ви можете розмістити свій стартап, пропозицію щодо земельної ділянки та продажу бізнесу, інвестиційну заявку або переглянути вже опубліковані.
  • Актуальні програми підтримки бізнесу від українських і міжнародних установ та донорські організації, що надають допомогу українському бізнесу. Це може бути поворотна або безповоротна фінансова допомога у вигляді кредитів, грантових коштів, співфінансування на створення та реалізацію Вашого проекту тощо.
  • Інформація щодо заходів та подій для бізнесу.

За більш детальною інформацією  можна звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: вул.Сумська,12, м.Лебедин, 42200, ІІ поверх адмінприміщення Лебединської районної державної адміністрації, каб.18  тел. (05445) 2-21-76 E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.