Міськрайонна газета

КОМПАНІЯ MG STAR INC ПРОПОНУЄ ВИКОНАННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПІДРЯДІВ

 

Компанія MG STAR INC (США, Каліфорнія, Сан-Франциско) пропонує виконання генеральних підрядів за умови «Під ключ» із залученням пільгових кредитних, фінансових коштів розміром від 5 до 50 млн. дол. США на будівництво сільськогосподарських об’єктів, під гарантії українських банків.

Кредитування для міських проектів – під муніципальну гарантію, в межах бюджету міста, затверджену рішенням сесії міської ради.

Кредитування для обласних проектів надається під банківську гарантію українських банків, надану під заклад майна фонду, створеного ОДА чи під заклад майна Замовника.

Базова ставка CIRR кредитування, станом на 01.08.2015р. складає 1,99% в доларах США. Надається відстрочка виплати тіла кредиту та річних відсотків до запуску об’єкту в експлуатацію.

Умови одержання кредитування не вимагають від замовника вкладання в проект будь-яких власних фінансових коштів.

Для надання повних умов кредитування рекомендуємо надіслати російською або англійською мовою такі документи:

  1. Лист про наміри від Гаранта на адресу Замовника про те, що він має можливість надати гарантію під проект (назва проекту) на суму (вартість проекту), на термін (термін кредитування).
  2. Бізнес-план чи техніко-економічне пояснення чи технічне завдання на проект.

Адреса та контактна особа:

49112, м. Дніпропетровськ, вул. Гаванська, 4а

Тел. +380562-31-32-33, 31-32-01, 31-32-02

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

веб-ресурс: http:/mg-star.com/

Директор компанії  MG STAR INC (США, Каліфорнія, Сан-Франциско) по країнах СД та Східній Європі – Родіонов В.А., тел. 050-320-36-77