Міськрайонна газета

МІН РЕГІОН ЗАПУСТИВ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ ДЛЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Міністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн платформу для подання проєктів у рамках «Програми підтримки секторальної політики Підтримка регіональної політики України». Йдеться про проєкти, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів держбюджету, отриманих від Євросоюзу

Тепер проєкти та документація подаватимуться в електронному вигляді. Реєстрація проєктів відбуватиметься виключно на онлайн платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Кожен заявник матиме власний електронний кабінет. 

Онлайн платформа доступна за посиланням – https://sectoral.minregion.gov.ua/

Це дозволить значно спростити подання та адміністрування проєктів, надасть можливості для оперативної аналітики, зменшить паперовий документообіг та створить умови для швидкого інформування заявників щодо етапів реєстрації та оцінки проєктів.

Про початок прийому проєктів Мінрегіон повідомить на офіційному сайті.

Довідково. У 2014 році Уряд України та Європейська Комісія уклали Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України. Загальною метою Угоди є підтримка соціальної, економічної та територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян по всій країні. Угода підтримує досягнення цілей, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

У рамках виконання Угоди передбачено проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку.

За матеріалами Євроінтеграційного порталу: https://eu-ua.org/novyny/minregion-zapustyv-onlayn-platformu-dlya-konkursnogo-vidboru-proyektiv-regionalnogo-rozvytku.