Міськрайонна газета

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ АСПЕКТОМ У РОБОТІ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13 листопада 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Химича відбулась виїзна громадська приймальня на території Рябушківської сільської ради.

Громадяни  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села. Не новою темою обговорення є питання проведення децентралізації та об’єднання територіальних громад. Віктор Химич пояснив позитивні моменти створення об’єднаних територіальних громад. Насамперед, це розширення меж власних повноважень, додаткові фінансові ресурси, визначення пріоритетності у прийнятті рішень з питань життєзабезпечення громади. Громадян також турбували питання щодо проведення перерахунку пенсій, припинення бойових дій на Сході, забезпечення учасників АТО твердим паливом, прочистки доріг у с.Вільшана у зимовий період, ремонту доріг у с.Рябушки, підняття орендної плати за невитребувані паї.

На всі порушені питання громадяни отримали чіткі, змістовні відповіді та роз’яснення.  Очільник району запевнив присутніх, що райдержадміністрацією буде докладено максимум зусиль задля швидкого вирішення порушених питань в межах повноважень райдержадміністрації.