Міськрайонна газета

ТІЛЬКИ ВИРІШУЮЧИ ПИТАННЯ КОЖНОЇ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ МОЖНА ДОСЯГТИ ДОБРОБУТУ ГРОМАДИ В ЦІЛОМУ

З метою оперативного та своєчасного вирішення питань, які турбують мешканців Лебединського  району, забезпечення надання кваліфікованого роз'яснення щодо розв’язання проблемних питань соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку району, керівництвом райдержадміністрації проводяться виїзні прийоми громадян. Цього разу очільник району побував з робочим візитом на території Великовисторопської сільської ради. 

Зі своїми проблемами до очільника району звернулося чимало сельчан. Громадяни  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села.

Не новою темою обговорення є підвищення закупівельної ціни на молоко. Також під час прийому громадянами порушувалися питання щодо можливості переведення опалення приміщення школи на альтернативні види палива; видачі державних актів на земельні ділянки, документація на які була виготовлена у 2013 році; можливості виділення матеріальної допомоги на лікування дитини-інваліда; забезпечення житлом на території сільської ради та поновлення статусу дитини-сироти жительці села, родина якої перебуває у складних життєвих обставинах.

Віктор Васильович запевнив присутніх, що райдержадміністрацією буде докладено максимум зусиль задля швидкого вирішення порушених питань в межах повноважень. Громадянам були надані усні роз’яснення, а проблемні питання взяті на контроль для їх подальшого вирішення.

Такі виїзні форми роботи зі зверненнями громадян застосовуються для покращення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення. Виїзний прийом дає можливість громадянам безпосередньо в сільській раді вирішити наболілі питання, отримати необхідні роз’яснення, не витрачаючи час і кошти на поїздку до органу влади.