Міськрайонна газета

У ЦЕНТРІ ПОСТІЙНОЇ УВАГИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ - РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

З питань соціально-економічного та культурного розвитку сільських територій головою райдержадміністрації Сергієм Древалем здійснені робочі поїздки у Рябушківську і Калюжненську сільські ради.

 За планом організації поїздки посадовець відвідав об’єкти соціальної і культурної сфер та провів зустрічі із депутатами, членами виконавчих комітетів сільських рад, керівниками бюджетних закладів, суб’єктами господарювання.

Громадськість с.Рябушки турбували питання щодо ремонту містка в с.Вільшанка, зниження закупівельної ціни на молоко, виділення земельної ділянки учаснику АТО, налагодження транспортного сполучення та ремонту дороги. Жителями с. Калюжне піднімались проблемні питання щодо подальшого функціонування поштового відділення, можливого скорочення працівників закладів освіти та охорони здоров’я, можливості отримання земельних ділянок для городництва, ремонту доріг, зниження закупівельної ціни на молоко, а також забезпечення роботи архітектурної групи в районі.

Сергій Миколайович запевнив активи територіальних громад, що налаштований на співпрацю, порозуміння і допомогу в межах компетенції і можливостей зі свого боку під час вирішення проблемних питань.