Міськрайонна газета

ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ СЕРГІЙ ДРЕВАЛЬ ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ ДО БОРОВЕНЬКІВСЬКОЇ ТА КАМ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

З метою ознайомлення з життям громади Лебединщини, здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку сільських територій очільник району Сергій Древаль здійснив робочу поїздку до Боровеньківської та Кам’янської сільських рад.

Він зустрівся з адміністративно-господарським активом сільської ради, відвідав об'єкти соціальної сфери. З основними напрямками соціально-економічного розвитку підзвітних територій голову райдержадміністрації ознайомили сільські голови.

Жителями Боровеньки у процесі спілкування з керівником району порушувались питання щодо подальшого функціонування навчально-виховного комплексу; порядку оренди земельних ділянок;  системи нарахування субсидії особі, яка є власником ОСГ; надання матеріальної допомоги на лікування хворої дитини; закупівельної ціни на молоко; транспортного сполучення з м.Лебедин; відмови перевізників, що здійснюють підвіз до села, від рейсів; відшкодування коштів дітям війни; виплати знецінених заощаджень ощадбанку; ремонту доріг та опалення клубу.

Проблемами у плані соціально-економічного розвитку територій цікавився голова райдержадміністрації Сергій Древаль під час робочої поїздки у Кам’янську сільську раду.

У процесі спілкування з районним очільником громадяни порушували такі питання: щодо забезпечення пальним шкільного автобуса, отримання земельної ділянки для ведення ОСГ працівникам соціальної сфери, транспортного сполучення, тощо.

На більшість запитань головою райдержадміністрації дані усні роз’яснення, окремі – узяті на контроль.

За словами голови райдержадміністрації С.Древаля, саме таке спілкування з виїздом на місця дозволяє досконаліше вивчити проблемні питання сільських жителів та налагодити більш дієву співпрацю органів державної влади та місцевого самоврядування у роботі із забезпечення економічного та соціального розвитку району.