Міськрайонна газета

ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ ВІДВІДАВ ПАВЛЕНКІВСЬКУ І ПІДОПРИГОРІВСЬКУ СІЛЬСЬКІ РАДИ

З метою ознайомлення з життям громади Лебединщини, здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку сільських територій очільник району Сергій Древаль відвідав Павленківську і Підопригорівську сільські ради. 

В ході поїздки Сергій Миколайович зустрівся з активом сільських громад, керівниками базових сільськогосподарських підприємств, підприємцями,  депутатами та громадськістю. Сільські голови ознайомили очільника району з основними напрямками соціально-економічного розвитку підзвітних територій.

Найбільше у розмові з посадовцем місцеві жителі висловлювали стурбованість щодо підвищення ціни на газ та продукти харчування, закупівельної ціни на молоко, налагодження транспортного сполучення між віддаленими селами та м. Лебедин, ремонту доріг. Проблемним є питання переведення працівників поштових відділень на нижчі ставки. Жителі сіл цікавились також питаннями щодо видачі земельних ділянок працівникам соціальної сфери, забезпечення дизпаливом шкільного автобуса, допомоги переселенцям, можливого зниження рівня пенсії, якості медичного обслуговування центральної районної лікарні, зменшення кількості радіоточок, сплати за землю, що знаходиться під електроопорами. Керівник, уважно вислухавши кожного з тих, хто звернувся, надав роз’яснення з усіх питань, запевнив, що жодне звернення не залишиться без уваги. На більшість питань головою райдержадміністрації дані усні роз’яснення, а окремі узяті на контроль для їх подальшого вирішення.