Міськрайонна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Урядова «гаряча лінія» - 1545

 Урядова «гаряча лінія»– механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ

Практика в режимі “живого” спілкування дозволяє наблизити інформаційні та консультативні послуги до населення і прискорити вирішення важливих суспільних питань

15 січня особистий прийом громадян голова райдержадміністрації Віктор Химич провів у Будильській сільській раді

ЖИТЕЛЯМ ВІДДАЛЕНИХ СІЛ ОСОБЛИВА УВАГА

З метою своєчасного вирішення проблем сільської громади та кожної людини окремо на чолі з головою райдержадміністрації проводяться виїзні громадські приймальні та особисті прийоми громадян. 

Цього разу під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Химича проведений особистий прийом громадян у Гринцевській сільській раді. Сельчан турбували питання завезення скрапленого газу,  порядку вилілення земельних ділянок учасникам АТО, утримання пожежного автомобіля та ряд інших.

Керівник, уважно вислухавши кожного з тих, хто звернувся, надав роз’яснення з усіх питань, запевнив, що жодне звернення не залишиться без уваги. Питання, з якими звертаються громадяни, перебуватимуть на контролі влади до їх остаточного вирішення. Також очільник району поспілкувався з приводу вирішення проблемних питань і з активом сільської ради.

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ І ВІДПОВІДАЛЬНИМ АСПЕКТОМ У РОБОТІ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13 листопада 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Химича відбулась виїзна громадська приймальня на території Рябушківської сільської ради.

Громадяни  зверталися із питаннями як особистого характеру, так і висловлювали думку усієї громади села. Не новою темою обговорення є питання проведення децентралізації та об’єднання територіальних громад. Віктор Химич пояснив позитивні моменти створення об’єднаних територіальних громад. Насамперед, це розширення меж власних повноважень, додаткові фінансові ресурси, визначення пріоритетності у прийнятті рішень з питань життєзабезпечення громади.