Міськрайонна газета

ПРОБЛЕМИ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ТА НАПРЯМИ ПРОТИДІЇ

2 березня для працівників Лебединської районної державної адміністрації, районної ради, голів сільських рад, депутатів районної та сільських рад відбувся семінар «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування»

«Корупція гальмує  розвиток нашої держави. Боротьба з корупцією – першочергове завдання на шляху реалізації європейського вибору України. Однією із найважливіших складових сучасного історичного моменту України є максимально швидке формування повноцінного, вільного від корупції громадянського суспільства», - зазначив заступник голови Лебединської райдержадміністрації І.Легкий відкриваючи семінар.

Голова місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області Дмитро Мальцев ознайомив присутніх  з адміністративно-правовими заходами протидії корупції та відповідальністю за корупційні правопорушення.

Щодо обмежень при проходженні державної служби та правила етичної поведінки, детально розповів заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України у Харківській та Сумських областях Максим Гаврилюк.

Особливості електронного декларування державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування роз’яснила головний спеціаліст апарату Сумської ОДА (з питань запобігання корупції) Олена Колодченко.