Міськрайонна газета

КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ З ПИТАНЬ СУДОЧИНСТВА

15 січня 2020 року начальник Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Анатолій Глух взяв участь у робочій нараді суддів Лебединського районного суду

Дана зустріч була проведена з метою налагодження тісної співпраці в напрямку визначення шляхів взаємодії між  уповноваженим органом з питань пробації та судовою владою.

Було розглянуто проблемні питання, які можуть виникати при встановленні строків підготовки досудової доповіді. Учасники наради опрацювали механізм спільних дій, що забезпечить ефективність судочинства, сприятиме оптимізації судового процесу та гарантії права громадян на захист.

Крім цього, в зв’язку внесення змін до наказу № 474/5 "Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт" від 19.03.2013 року, актуальним є питання призначення та виконання такого виду адміністративного стягнення  як «суспільно корисні роботи». Учасники зустрічі приділили даному питанню особливу увагу, детально обговоривши зміни в законодавстві при виконанні даного виду стягнення.

«Це далеко не остання зустріч, адже з урахуванням нововведень у законодавстві вкрай необхідним буде врегулювання питань взаємодії судових органів та уповноважених органів з питань пробації» - зауважив начальник Лебединського районного сектору з питань пробації Анатолій Глух.