Міськрайонна газета

ПРО ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ – СУБ’ЄКТАМ ПРОБАЦІЇ

21 вересня  2020 року з метою правової освіченості суб’єктів пробації працівниками Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з юристом Лебединського бюро безоплатної правової допомоги Євгенією Логвіненко, дотримуючись карантинних заходів, було організовано та проведено інформаційну годину на тему: «Велосипедист, дотримуйся правил дорожнього руху!»

Євгенія Логвіненко роз’яснила суб’єктам пробації хто такий учасник дорожнього руху, які правила дорожнього руху для велосипедистів, що заборонено та яка існує на сьогоднішній день відповідальність за порушення правил дорожнього руху саме велосипедистами.

«Правила дорожнього руху  містять вимоги до велосипедистів як учасників дорожнього руху: рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку, велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, позаду — червоного. Забороняється: рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей віком  до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих)» -  роз’яснила докладно юристка бюро правової допомоги.

«Велосипед чи не основний вид транспорту нашого  невеличкого міста. Чимало людей використовують велосипед як повноцінну одиницю громадського транспорту, на щоденній основі їздять на роботу, за покупками до магазинів, катаються після роботи, їздять до лісу. Та чи всі добре знають правила дорожнього руху для велосипедистів? Тому, я думаю, дана інформаційна година була не лише  цікавою, а й  корисною. Тому що ми з Вами всі пригадали ці правила, і сподіваюся вони допоможуть нам не потрапляти в дорожньо – транспортні пригоди або навіть у просто неприємні ситуації на дорозі» -  підвела підсумок фахівець Лебединського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Вікторія Павлішена.