Міськрайонна газета

ЗА ВЖИВАННЯ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН - ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

02 липня 2020 року з метою роз’яснення засудженим особам відповідальності за вживання наркотичних та психотропних речовин працівниками Лебединського районного сектору філії Державної  установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з працівниками Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації була проведена бесіда на тему: «Відповідальність перед законом за вживання наркотичних речовин»

Фахівець із соціальної роботи Наталія Харченко під час бесіди із особами молодіжного віку, що перебувають на обліку органу пробації розповіла про ознаки наркоманії, так як особливе занепокоєння викликає той факт, що у наркоманії - «молоде обличчя». Основне число людей, які споживають наркотики зараз складають молоді люди у віці від 14 до 30 років.

Начальник Лебединського районного сектору з питань пробації Анатолій Глух детально зупинився на відповідальності перед законом за вживання наркотичних та інших психотропних речовин, за виготовлення, зберігання та збут заборонених законом  речовин.

Захід даного формату дозволяє кожному замислитися про цінність та значущість свого життя, а також про усвідомлення відповідальності за свої вчинки.