Міськрайонна газета

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

 

 

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ – 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання

Так, раніше виборчу адресу можна було змінити, лише змінивши місце реєстрації, що позбавляло значну кількість виборців можливості проголосувати на виборах.  Тепер кожен виборець незалежно від того, де зареєстроване його місце проживання, може закріпити своє фактичне місце проживання як виборчу адресу та проголосувати на виборах у відповідній місцевості. Особливої актуальності набуває це право напередодні місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

 

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

На 25 жовтня 2020 року призначені місцеві вибори, які будуть проводитись за новим Виборчим кодексом України

Згідно з цим Кодексом внутрішньо переміщені особи мають право змінити виборчу адресу до 9 вересня та після зміни виборчої адреси вправі приймати участь у місцевих виборах

Перевірте свою виборчу адресу та скористайтеся своїм виборчим правом на місцевих виборах!

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Мешканці Лебединського району можуть звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Лебединської райдержадміністрації за адресою вул. Сумська, 12,  м. Лебедин, 3-й поверх, каб. № 32.

Інформацію про розміщення відділів в інших регіонах, статистичні дані та багато іншого можна отримати на сайті www.drv.gov.ua.

Звіти про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців

ПРО ПЕРЕВІРКУ РОБОТИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

  Відповідно до плану роботи апарату Сумської обласної державної адміністрації   на  11 квартал 2018 року, працівниками відділу адміністрування Держаного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації 12 червня 2018 року проведено перевірку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лебединської районної державної адміністрації.  Перевірка проведена за період з 2015 року  по 1 квартал 2018 року включно, згідно затвердженого плану.