Міськрайонна газета

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПОПЕРЕДЖАЄ!

У Миколаєві в річці Інгул виявили збудник холери. Під підозру лікарів-епідеміологів потрапили також Південний Буг та Дніпро-Бузький лиман. У місті закрили пляжі та заборонили ловити рибу в усіх водоймах поблизу Миколаєва

Згідно з Міжнародними медико-санітарними правилами (ММСП) 2005 р., через легкість зараження людей цією хворобою з високою швидкістю поширення, тяжкий перебіг, високу летальність холера належить до тих інфекційних захворювань, які суттєво впливають на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах та призводити до.

Враховуючи розпал курортного сезону, не зайвим буде нагадати лебединцям про особливості та шляхи зараження, перебігу та способи уникнення захворювання.

Холера — типовий антропоноз, тобто джерелом інфекції є хвора людина, яка виділяє холерні вібріони з фекаліями у зовнішнє середовище. Найбільш інтенсивним джерелом збудника є хворі з виразною клінічною картиною холери, які у перші дні хвороби виділяють до 10 л випорожнень та блювотних мас. Особливо небезпечними для оточуючих є хворі зі стертими і нетиповими проявами холери, які довго залишаються у колективі, а також вібріоносії.

Резервуаром хвороби слугують деякі морські та річні тварини (дрібна риба, мідії, креветки тощо), в кишковій системі яких збудники здатні не розмножуючись досить тривало зберігатися.

Шляхи передачі інфекції — водний, харчовий, контактно-побутовий. При цьому провідним є водний. Інфіковані джерела водопостачання можуть слугувати причиною масових спалахів захворювання. Харчовий спалах обмежується колективом, у якому вживали інфіковану їжу (риба, креветки, овочі, фрукти тощо). Для зараження в цьому разі достатньо незначної кількості збудника. При контактно-побутовому шляху факторами передачі є брудні руки або предмети вжитку. Поширенню збудників холери сприяють мухи, таргани та інші комахи, на кінчиках лапок яких вібріони здатні зберігатися тривалий час. Часто спостерігають поєднання різних факторів й шляхів передавання, що породжує змішані спалахи хвороби. Випадки холери частіше реєструються в літньо-осінній період разом з сезонним підйомом захворюваності на гострі кишкові інфекції. Це пов'язано з активізацією шляхів і факторів передачі збудника (купання, споживання овочів, фруктів, риби, креветок тощо).

Сприйнятливість до холери сягає 95-100 %. Хворіють частіше діти, а також особи з найбільш активної частини населення (20-40 років). Першими страждають люди, які не дотримуються санітарно-гігієнічних норм, а також ті, що мають хронічні захворювання травної системи, алкоголізм.

Основу профілактики захворюваності на холеру та інші кишкові інфекції складають заходи по забезпеченню населення доброякісною питною водою, комунальний благоустрій, своєчасне знезараження стічних вод і очистка населених місць, підвищення санітарної обізнаності та відповідальності населення.

Індивідуальними рекомендаціями для населення стосовно запобігання холери, як і інших захворювань й досі залишаються «банальні» правила особистої гігієни: належна термічна обробка їжі, вжиття води гарантованої якості, зокрема її кип'ятіння, миття рук, уникання від купання у невстановлених та необстежених відкритих водоймах.