Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

27 вересня відбулось засідання громадської ради при Лебединській райдержадміністрації під головуванням голови громадської ради Людмили Реви

У ході чергового зібрання представники громадськості розглянули питання про виконання органом державної виконавчої влади вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про запобігання корупції», заслухавши інформації начальника загального відділу апарату райдержадміністрації Людмили Ячменьової і провідного спеціаліста відділу юридичного забезпеченння, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Наталії Краснопольської. Проаналізували стан виконання районних програм розвитку за І півріччя 2018 року: Програми розроблення Схеми планування територій Лебединського району на 2018 рік, Районної комплексної програми «Молодь Лебединщини» на 2017 – 2020 роки, Районної комплексної програми «Правопорядок» на 2016 – 2020 роки. Звітні інформації для обговорення громадській раді надали начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій Ярослав Скорняков, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Стегній, Наталія Краснопольська.

 У роботі засідання взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк та працівники структурних підрозділів.

Приємно, що громадськість виявляє небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району, адже всі працюють на спільну мету - покращення життя населення територіальної громади та підвищення соціально-економічних показників розвитку району в цілому.