Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 липня у райдержадміністрації відбулось чергове засідання громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації

Його проводила голова громадської ради Людмила Рева. Участь у ньому взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ганна Полова.

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району вкотре переконливо доводять учасники засідання громадської ради.

На порядку денному обговорювались питання про роботу Лебединського відділення поліції щодо охорони громадського порядку у 2018 році та про заходи щодо попередження наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління.

Звітуючи перед громадськістю з першого питання, начальник Лебединського відділення Сумського відділу поліції ГУНП України в Сумській області Олег Цуріков зазначив, що поліцейські активно працюють над дотриманням норм правопорядку на території району, при цьому дотримуються принципу: поліція – з народом і для народу. Сумлінно виконуючи поставлені завдання, мають позитивні показники у роботі. У процесі обговорення він також відповідав на запитання членів громадської ради, що найбільше їх турбували.

Представники громадськості виявили зацікавленість до основних  заходів, які реалізуються у напрямку профілактики наркоманії та алкоголізму. Заслухали інформації лікаря – нарколога центральної районної лікарні Інни Даниленко та директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариси Грицини. Слушними пропозиціями були розширення можливості застосування до наркозалежних замісної терапії в рамках державної програми та налагодження співпраці місцевих служб із спеціалізованими реабілітаційними закладами.

Учасникам зібрання презентувала звіт про роботу громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації за 2017 рік голова громадської ради Людмила Рева. Громадська рада – дієвий, активний дорадчий орган районної влади, який позиції життєвої активності змінювати не збирається, напроти – мають запас ще нереалізованих задумів і можливостей.

Розгляд основних питань порядку денного засідання громадської ради продовжилось обговоренням різного: цінової політики на молоко, створення молокопереробних кооперативів, смороду у м.Лебедин тощо.