Міськрайонна газета

ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Розпорядженням голови Лебединської районної державної адміністрації від 15.05.2017 № 197-ОД утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації.

Установчі збори відбудуться о 10 годині 14 липня 2017 року в малому залі райдержадміністрації.

Прийом документів для участі в установчих зборах нового складу громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації здійснюється до 13 червня 2017 року за адресою: м. Лебедин, вул. Сумська, 12, каб.28 (сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ)

Перелік документів, які необхідно подати:

– заява (на ім’я ініціативної групи по формуванню нового складу громадської ради).

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації).
  • копія витягу з Єдиного  державного реєстру підприємств та організацій  та  витяг  із  статуту  (положення)  інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми,   друковані   видання,   протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).
  • відомості про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону

Примітка: з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника має містити згоду останнього на обробку та оприлюднення персональних даних. Зі зразками документів можете ознайомитись на сайті Лебединської райдержадміністрації у розділі «Громадська рада».

Довідкову інформацію можна отримати за тел. 2-34-16 (сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ).  

Зразки документів для учасників установчих зборів громадської ради

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Лебединській районній державній адміністрації