Міськрайонна газета

ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ - ШЛЯХ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ

 

Засідання провів голова громадської ради В.Волощук. Згідно з порядком денним було розглянуто декілька питань, а саме: про участь молоді району у спортивно-масових заходах ознайомив присутніх А.Харченко – завідувач сектору молоді та спорту Лебединської райдержадміністрації, щодо стану взаємодії Лебединського міського відділу УМВС України в Сумській області з Лебединською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення дотримання норм Конституції України і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян інформував І.Берьозов – інспектор дозвільної системи Лебединського міського відділу УМВС України в Сумській області, а також розглянули питання стану призначення житлових субсидій населенню району, про що присутнім доповіла Н.Машина – в.о. начальника управління соціального захисту населення Лебединської райдержадміністрації.

В обговоренні питань взяли участь голова Лебединської районної організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Ю.Кантор, заступник голови Лебединської  міськрайонної  федерації  футболу І.Колєсніков та голова Лебединської районної профспілкової організації працівників АПК С.Ступницький. Усі вони висловили свої думки та внесли пропозиції з даних питань.

Зокрема турбував присутніх низький відсоток залучення сільського населення до проведення спортивно-масових заходів. Причина зрозуміла – недостатнє фінансування. Тож присутні висловили пропозиції щодо вирішення даної проблеми, а саме: передбачати відповідні кошти в сільських радах на програми розвитку фізкультури і спорту, а також залучати кошти профспілок.

В своїй доповіді щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на території району інспектор дозвільної системи Лебединського міського відділу УМВС І.Берьозов наголосив на тому, що враховуючи складну суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі рівень злочинності в районі, на жаль, не зменшився та зауважив на необхідності тісної співпраці правоохоронних органів з сільськими головами і громадськістю в напрямку розкриття злочинів.

Члени громадської ради обговорили також актуальне питання сьогодення – нарахування  житлових субсидій та основні зміни в порядку призначення житлових субсидій.

За інформацією в.о. начальника управління соціального захисту населення Лебединської РДА Н.Машиної, все більше домогосподарств замислюються над отриманням державної допомоги у вигляді житлової субсидії. Держава змінила порядок призначення субсидій: спростила його та розширила коло осіб, які зможуть ними скористатися.