Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ ЛЕБЕДИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» сектор молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації ініціює створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Лебединській районній державній адміністрації  

Відбулось засідання спостережної комісії

25 вересня 2014 року при райдержадміністрації, в ході якого розглядались питання: 1. Про стан виховної роботи і працевлаштування громадянина, 1989 року народження, який повернувся із місця позбавлення волі і проживає на території Будильської сільської ради. 2. Про проведення профілактичних бесід із особами засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі. В ході обговорення відповідних питань спостережна комісія при райдержадміністрації вирішила: районному центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Лебединської районної державної адміністрації повторно відслідкувати питання працевлаштування громадянина та заслухати на засіданні спостережної комісії при Лебединській районній державній адміністрації у листопаді.

ПРАВОВА ОСВІТА НА КОНТРОЛІ ВЛАДИ

В райдержадміністрації проведене засідання Лебединської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення з питань : 1. Діяльність центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в напрямку соціальної підтримки та допомоги неповнолітнім, схильним до правопорушень. 2. Про організацію проведення в районі тижня правових знань.

 Відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з  сім’ями  дітьми та молоддю» та «Про соціальні послуги»  установою забезпечується надання комплексу соціальних послуг  в напрямку соціальної підтримки та допомоги неповнолітнім схильним до правопорушень.