Міськрайонна газета

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З 9 по 15 вересня 2019 року в районі проведено ряд спортивно-масових заходів до Дня фізичної культури і спорту, за участю учнівської молоді, ветеранів спорту, громадськості

14 вересня на базі Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту та пам’яті В.І.Шудрика. Переможцями турніру стали: команда ветеранів спорту «Пресінг» -  І місце (капітан команди Ейвазов Борис), команда «Воля до перемоги» - ІІ місце (капітан команди Калюжний Олександр),  команда «Олімп» - ІІІ місце (капітан команди Семененко Олександр). Переможці змагань нагороджені грамотами відповідних ступенів голови Лебединської районної державної адміністрації та цінними подарунками. В ході проведення заходу всі присутні вшанували пам’ять нашого земляка Володимира Шудрика, який вніс вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Лебединського району.

Одночасно урочисті  спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня пройшли в закладах дошкільної та середньої освіти Лебединського району. До спортивних заходів залучено сільських голів, керівників господарств, спонсорів, батьків учнів, батьківські комітети, учнів-спортсменів, учасників районних та обласних змагань, тренерів-викладачів Лебединської районної дитячо-юнацької спортивної школи, ветеранів спорту. В ході урочистостей кращих спортсменів та ветеранів спорту відзначено та ветеранів спорту відзначено подяками та цінними подарунками.