Міськрайонна газета

ФУТБОЛ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

У районній ДЮСШ на відділені «Футбол» навчається 120 учнів із загальноосвітніхзакладів віком від 7 до 18 років. Навчально-тренувальні заняття проходять на базах:  Будильського, Ворожбянського НВК та Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Учні постійно приймають участь у відкритих першостях з футболу та футзалу, товариських матчах,  районній таобласній спартакіаді школярів. Неодноразово були переможцями та призерами обласних змагань.
 На початку нового навчального року команда районної ДЮСШ приймала участь у першому колі Чемпіонату СОО ДЮФЛ України з футболу серед юнаків 2000 р.н. Боротьбу будуть продовжувати в другому колі з квітня по червень 2014 року.   
 У відділенні «Футбол»  багато  обдарованих  та перспективних юних спортсменів. Серед них слід відмітити  талановитого  юного футболіста Миколу Бондаренка, учня 8 класу Будильського НВК.  З семи роківвін захоплюється футболом. Свою першу відзнаку   «Кращий воротар» отримав уже ввосьмирічному віці у відкритій першості районної ДЮСШ з футзалу. Неодноразово був відзначений у номінаціях «Кращий захисник», «Кращий воротар». Микола входить до складу збірної команди району, яка кожного року приймає участь у Чемпіонаті області з футзалу серед юнаківінеодноразово  виборює призові місця. Він - капітанкоманди Лебединського району, яка приймає участь у Чемпіонаті СОО ДЮФЛ України з футболу. Досягнення вихованця РДЮСШвисоко оцінили обласні фахівці і запропонували йому навчання у футбольному центрі«Барса» (м. Суми). Хлопець серйозно вивчає шкільні дисципліни та мріє удосконалювати свою спортивну майстерність у вищому навчальному закладі.