Міськрайонна газета

СПОРТ - ЗДОРОВ'Я, СИЛА, ДУХ

До дня фізичної культури і спорту в районі проведено спортивно-масові заходи з різних видів спорту

У Василівському ліцеї, Ворожбянському, Маловисторопському, Павленківському, Рябушківському НВК проведено легкоатлетичний крос «Ми – олімпійська надія України!», у Ворожбянському та  М.Бобрицькому НВК - шаховий турнір; в Михайлівській ЗОШ та Московськобрицькому НВК  - велопробіги.

 

СПОРТСМЕНИ ЛЕБЕДИНЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНІВ

Спортсмени Лебединського району взяла участь у Відкритому чемпіонаті України з лижного спорту серед ветеранів (на лижоролерах)

Він проходив 4-6 вересня 2020 року в м.Тростянець Сумської області. Лебединці були у складі збірної команди Сумської області.

 

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЕБЕДИНЩИНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ ТРИВАЄ

Відкрита першість Лебединщини з міні-футболу триває

1 серпня відбувся 5-й, напівпінальний, тур змагань серед команд - переможців колової системи. За кількістю набраних очок переможцями стали: у групі А – с.Першотравневе (Михайлівська сільська рада) і «Торнадо» (м.Лебедин); група В  - с.Межиріч і с.Михайлівка.

15 серпня команди зустрінуться на полі у фінальних змаганнях (с.Першотравневе - с.Михайлівка, с.Межиріч - «Торнадо»).

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЕБЕДИНЩИНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2020 РОКУ. ХТО СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ?

Першість Лебединщини з міні-футболу за звання переможця 2020 року триває протягом липня

Відкрита першість Лебединщини проводиться за календарем ігор. Наразі відбулось вже 4 матчі: 04.07.2020  - у с.Будилка і Михайлівка; 11.07.2020 – у с.Будилка і М.Вистороп; 18.07.2020 – у с.Межиріч і Підопригори; 25.07.2020 – у с.Будилка і Михайлівка.

1 серпня у с.Підопригори і Михайлівка відбудеться 5 тур змагань, який визначить команди - учасниці напівфінальних змагань.

 

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ

За сприяння відділу культури, молоді та спорту Лебединської районної державної адміністрації 26 червня у с.М.Вистороп провели змагання з паркового волейболу з нагоди відкриття спортивного майданчика

У змаганнях взяли участь команди: с.Першотравневе, с.Ворожба, с.Рябушки, та с.М.Вистороп