Міськрайонна газета

РАЙОННІ ШКІЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

13 листопада на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка» були проведені районні змагання з баскетболу серед юнаків 2002 – 2004 р.н.

В змаганнях взяли участь команди: Василівської ЗОШ, Рябушківського, Пристайлівського, Будильського та Ворожбянського НВК. Перемогу виборола команда Пристайлівського НВК (вчитель Ігор Коваленко), ІІ місце зайняла команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІІ місце посіла команда Василівської ЗОШ (вчитель Святослав Карпенко).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подарунками.

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

В м.Лебедин на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні районні змагання з футболу серед збірних команд юнаків 2003 – 2004 р.н.

За результатами зіграних ігор перемогу виборола збірна команда Ворожбянсько – М.Висторопського НВК, ІІ місце зайняла збірна команда Павленківсько – Гринцівського НВК,  ІІІ місце посіла збірна команда Василівсько – Михайлівської ЗОШ. В номінаціях були відзначені: «Кращий гравець» Євгеній Індик (Гринцівський НВК), «Кращий воротар»  Андрій Омел’яненко (Ворожбянський НВК),  «Кращий захисник»  Богдан Шевченко  (Василівська ЗОШ), «Кращий бомбардир» Денис Ліфер  (Ворожбянський НВК).  

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ - 2019

27 вересня в м. Лебедин відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти 2003 – 2004; 2005 – 2006 р.н.

У змаганнях прийняли участь команди дванадцяти навчальних закладів. Загальнокомандну першість виборола команда Рябушківського НВК (вчитель Олександр Панченко), ІІ місце зайняла команда Гринцівського НВК (вчитель Олександр Крамаренко),  ІІІ місце посіла команда Василівської ЗОШ (вчитель Святослав Карпенко).

 

МАЛИЙ ВИСТОРОП - ОДНЕ З КРАЩИХ СПОРТИВНИХ СЕЛ СУМЩИНИ

Вже традиційно спортивна команда Маловисторопської сільської представляє Лебединський район в обласних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини»

14-15 вересня 2019 року команда Лебединського району взяла участь у 5 видах спорту та виборола призові місця: міні-футбол – ІІІ місце (Губа Сашко),  настільний теніс – ІІІ місце (Котенко Юрій), шахи – ІІ місце (Прокопченко Віктор).

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

З 9 по 15 вересня 2019 року в районі проведено ряд спортивно-масових заходів до Дня фізичної культури і спорту, за участю учнівської молоді, ветеранів спорту, громадськості