Міськрайонна газета

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ РДА

6 грудня спеціалістами Лебединської міськрайонної філії Сумського ОЦЗ б ув проведений інформаційний семінар  для працівників Лебединської районної державної адміністрації щодо яких заплановане вивільнення у зв'язку зі скороченням чисельності

Під час інформаційного семінару заступник директора  Лебединської   міськрайонної філії Сумського  обласного центру зайнятості Чегринець Ігор Анатолійович ознайомив  присутніх з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості, серед яких такі: підбір роботи, сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності, залучення до самозайнятості, послуги з професійної орієнтації та професійного навчання, поінформував щодо форм і методів роботи філії у разі масового вивільнення, повідомив, що кожна особа, попереджена про вивільнення, буде забезпечена кар’єрним супроводом. Зокрема, кар’єрний радник разом з клієнтом складе індивідуальний план працевлаштування з метою підбору прийнятих варіантів роботи максимально швидко.

Окрім того, залучення працівників райдержадміністрації до низки профорієнтаційних заходів, анкетування та спеціальне діагностичне тестування дозволять спеціалістам філії скласти профіль особи, визначити ступінь мотивації, готовності до змін, а також здібності, навички, рівень професійної компетентності особи, які вигідно вирізняють її серед інших пошуковців роботи. До того ж будь-хто може скористатися порадами та консультаціями спеціаліста з профорієнтації, юрисконсульта чи кар’єрного радника, отримати вичерпні відповіді на всі запитання, пов’язані з пошуком роботи або процедурою вивільнення.

У ході зустрічі  йшла мова й про сучасний сервіс служби зайнятості для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА», яка доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Загалом усі зусилля служби зайнятості спрямовані на те, щоб надати усі, передбачені законом послуги працівникам заздалегідь до моменту звільнення з роботи.