Міськрайонна газета

ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

У Лебединському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діють відділення соціальної допомоги вдома та відділення денного перебування, яке надає  послуги соціальної адаптації та соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку» особам похилого віку та особам з інвалідністю.

У І півріччі 2020 року надано соціальні послуги 589 особам, з них відділенням соціальної допомоги вдома – 419, відділенням денного перебування – 170.

Упродовж І  півріччя 2020 року нових видів соціальних послуг у територіальному центрі не запроваджено.

         Соціальні послуги у Лебединському районному територіальному центрі соціального обслуговування надаються відповідно до державних стандартів. Станом на 01.07.2020 рівень охоплення соціальними послугами  осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, становить 100%.

         Соціальні послуги на платній основі надаються 15 громадянам. До пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації звернулося 5 осіб. Мультидисциплінарними командами Лебединського районного терито-ріального центру соціального обслуговування соціальні послуги надані 240 особам похилого віку та особам із інвалідністю. 36 громадян скористалося соціально-педагогічною послугою «Університет ІІІ віку».

         Потреби у розвитку соціальних послуг денного догляду, у тому числі осіб з психічними розладами, підтриманого проживання, стаціонарного догляду у Лебединському районі не виявлено.

         Територіальним центром соціального обслуговування проводиться систематична робота по виявленню одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, інших громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують надання різних видів соціальних послуг.