Міськрайонна газета

МОБІЛЬНА БРИГАДА УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НАДАЄ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ ОСОБАМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД НАСИЛЛЯ

Насильство в сім’ї є однією з форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти

З метою надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства при управлінні  соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації  діє  мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. 

3 червня  2020 року здійснено виїзд мобільної бригади в село Рябушки, де здійснене домашнє насильство по відношенню до малолітньої дитини. У роботі мобільної бригади взяли участь  представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Лебединського відділення поліції, сільської ради.  Спеціалістами мобільної бригади  проведено консультування з питань, пов`язаних з протидією насильству в сім`ї, можливості отримання допомоги від суб`єктів щодо послуг, які сім`я може отримати для подолання наслідків домашнього насильства, кривднику запропоновано пройти курс психологічної реабілітації.

З метою проведення інформаційно-просвітницької діяльності щодо форм, проявів та наслідків домашнього насильства,  формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, мобільною бригадою відвідано ще одну  сім`ю, яка опинилися в складних життєвих обставинах.