Міськрайонна газета

ЛЮБИТЕЛЬСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ І КЛУБИ ЗА ІНТЕРЕСАМИ ПРИЙМАЮТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЖИТТІ РАЙОНУ

Учасники любительських об’єднань та клубів за інтересами відділення денного перебування Лебединського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) приймають участь не лише у планових зустрічах колективів, а й у громадському житті свого села. Життєвий досвід саме старшого покоління стає вирішальним у розв’язанні важливих питань 

Цього тижня у відділенні денного перебування відбулись заняття, присвячені Дню працівників сільського господарства України. Крім того, окремі учасники клубів долучилися до підготовки та безпосередньої участі у районному Святі Українського Борщу, що проводилось 15.11.2018 у м.Лебедин на базі ВПУ лісового господарства.

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ - ОДИН ІЗ НАЙСЕРЙОЗНІШИХ ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ЛЮДИНИ

Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми ця проблема залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення

З метою удосконалення роботи в цьому напрямку суб`єкти, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми взяли участь в тренінгу «Зміцнення взаємодії щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області», який проводився тренерами громадської  організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  на базі Лебединської районної державної адміністрації   6 листопада 2018 року. Тренінг проведений в рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

ОСНОВНІ ЗМІНИ У ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Управлінням соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації проведено єдиний інформаційний день на тему: «Основні зміни у програмі житлових субсидій».  Інформаційний день проведений з уповноваженими особами сільських рад, які займаються питанням оформлення житлових субсидій. В ході семінару опрацьовано зміни до порядку призначення житлових субсидій внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», зокрема щодо призначення субсидії домогосподарству на понаднормову площу житла, призначення субсидії особам, які перебували за кордоном та набувають страхового стажу в інших країнах, порядку обрахування сукупного доходу. Обговорено питання повноти та правильності заповнення заяви для призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та порядок призначення субсидії за рішенням районної комісії з питань надання населенню пільг,  житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку.

В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ВРАЗЛИВИХ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩОДО БЕЗПЕЧНОЇ МІГРАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми ця  проблема залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення. З метою удосконалення  роботи в цьому напрямку суб`єкти, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми взяли участь в тренінгу «Зміцнення взаємодії щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області», який проводився тренерами громадської  організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  на базі Лебединської районної державної адміністрації   6 листопада 2018 року. Тренінг проведений в рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ, ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ`ЯМ

01.11.2018   під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Лихини відбулося  засідання районної комісії з питань надання населенню пільг, житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям та тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку.

 Комісія розглянула 147 справ  щодо призначення житлових субсидій в порядку виключення:  на понаднормову площу житла непрацездатним особам, які проживають самі – 24 справи; у членів сім`ї домогосподарства відсутні доходи, або середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати – 63 справи; зареєстровані, але не проживають- 49 справ;  мають у своєму володінні транспортний засіб, якому менше 5 років – 4 справи; у власності  мають земельну ділянку на суму  більше 50,0 тис.гивень – 3 справи; перебування  за кордоном більше 60 днів – 4 справи.  По кожній справі прийняте відповідне рішення.