Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

Лебединським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання круглого столу на тему: «Забезпечення взаємодії суб’єктів із соціальної роботи до проведення соціально – профілактичної роботи з неповнолітніми та молоддю, яка перебуває у складних життєвих обставинах з причин скоєння злочину». Захід відбувся за участю начальника сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області та представників Лебединського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  і Лебединського міськрайонного центру зайнятості. У ході заходу фахівцями із соціальної роботи обговорювалися проблеми та шляхи їх вирішення у співпраці суб’єктів із соціальної роботи у напрямку проведення спільних заходів, спрямованих на профілактику та попередження рецидивної злочинності.

НЕОБХІДНІСТЬ У ВИВАЖЕНИХ КРОКАХ, ЩОБ СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ

Лебединський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводить систематичну роботу в напрямку пошуку сімей готових у своїх домівках доглядати за дітьми, які потребують захисту. Директором Центру Ларисою Грициною та фахівцем із соціальної роботи Ніною Шухміною, яка працює на території Голубівської сільської ради для жителів сільської громади проведено відео лекторій на тему: «П’ять кроків, щоб стати патронатним вихователем». Серед слухацької аудиторії розповсюджено пам’ятку «Станьте патронатними вихователями».

КОНСУЛЬТАЦІЙНА РОБОТА З СТАРШОКЛАСНИКАМИ

Директором Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ларисою Грициною відвідано Голубівську загальноосвітню школу I-III ступенів з метою зустрічі з старшокласниками. Було проведено консультаційну роботу з питань обговорення проблем, пов’язаних із захистом дитини в її життєвому просторі та проведено бесіду з питань попередження впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості.

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

За ініціативи фахівця із соціальної роботи Лебединського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анни Заболотної на території  Ворожбянської сільської ради з початку  2019 року  було розглянуто питання 4 родин, які опинилися в складних життєвих обставинах на громадській інспекції з питань прав захисту неповнолітніх при Ворожбянській сільській раді. Члени громадської інспекції завжди намагаються ставитися з розумінням до  проблемних ситуацій, в яких опинилася родина.  Першочергова увага спрямовується  на захист та відновлення порушених прав дітей.

ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ

Згідно чинного Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції, затвердженого рішенням десятої сесії Сумської обласної ради від 22.12.2016 із внесеними змінами, у 2019 році забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) сімей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил  або виплата компенсації у розмірі 3200 гривень на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення, де зареєстрований та проживає учасник АТО/ООС, не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.