Міськрайонна газета

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ ВІДЗНАЧИЛИ У МОСКОВСЬКОБОБРИЦЬКОМУ НВК

Ряд навчально-виховних заходів до Дня партизанської слави проведено у Московськобобрицькому НВК

Педагоги організували для школярів тематичні виховні години, лекції, семінари, історичні години.
 

МЕЖИРІЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПАРТИЗАН

Учні Межиріцької ЗОШ долучилися до відзначення Дня партизанської слави

Вони організували забіг присвячений пам'яті партизан - підпільників. У шкільній бібліотеці було облаштовано книжкову виставку з історії Другої світової війни. Учителем історії проведена година пам’яті «Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми памʾять жива». Учні 6 класу поклали квіти до братської могили у центрі села.

 

ПРАЦЮЄМО В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

У період з 15 по 25 вересня 2020 року представниками Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області разом з відділом освіти Лебединської РДА здійснюється комісійне обстеження закладів освіти Лебединського району стосовно здійснення протиепідемічних заходів в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

Заклади забезпечені антисептичними, дезінфікуючими засобами, масками, пірометрами тощо.

 

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВІДЗНАЧИЛИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ

До Дня фізичної культури і спорту, який відзначається у першу суботу вересня, у закладах загальної середньої освіти району були проведені різноманітні спортивно-масові заходи

Так, легкоатлетичний крос організували у Василівському ліцеї, Ворожбянському, М.Висторопському, Рябушківському НВК; шаховий турнір проходив у Ворожбянському та  М.Бобрицькому НВК; велопробіги - у Михайлівській ЗОШ і М.Бобрицькому НВК. На нових спортивних майданчиках зі штучним покриттям проходили змагання з мініфутболу та хокею на траві у Василівському ліцеї, з мініфутболу – у Михайлівській ЗОШ, Будильському НВК.  
 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНОЮ БАЗОЮ ШКІЛ РАЙОНУ В РАМКАХ "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА" ТРИВАЄ

З метою забезпечення якісної, сучасної, доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» для учнів початкової школи закладів загальної середньої освіти придбано навчально-наочні посібники: набір граматичних таблиць з англійської мови, комплект плакатів «Безпека на дорозі», настінні карти України та світу, плакати-банери «Будова тіла людини».