Міськрайонна газета

ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

5 лютого на базі Лебединського ІРЦ відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів, які працюють в інклюзивних класах за темою «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у навчальному закладі»

Методист Калита Л.А. познайомила учасників з особливостями дітей з порушенням у розвитку.  Під час практичної частини учителі поділилися своїм досвідом роботи з дітьми  в інклюзивному класі. В умовах інклюзивного навчання набуває особливого значення взаємодія учителя і асистента учителя. Важливим аспектом стало активне включення всіх учасників засідання в творчу атмосферу  обговорення актуальних питань навчання та виховання дітей з ООП.

Із впровадженням інклюзії у закладі освіти необхідно налагодити співпрацю між педагогами і спеціалістами ІРЦ.   Важливим у навчанні таких дітей є залучення кваліфікованих спеціалістів, які володіють формами і методами роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Дефектолог ІРЦ  Дубницька Л.В. дала методичні рекомендації для вчителів, асистентів учителів, які працюють з дітьми з особливими потребами в умовах закладів  загальної середньої освіти.