Міськрайонна газета

ЕКСКУРСІЯ ШКОЛЯРІВ ДО ЛІСНИЦТВА

21 січня вихованці шкільного лісництва «Паросток» (керівник Мелехеда Т.І.), вихованці гуртка «Природа і творчість» (керівник Гуща В.М.), що працюють на базі Будильського НВК, здійснили пізнавальну і змістовну екскурсію до Українського лісництва Державного підприємства «Лебединське лісове господарство»

Юних лісівників ознайомили з життєвим шляхом, який проходить насінина до того, як стати сіянцем. Діти мали змогу поспостерігати, як відбувається переробка шишок сосни звичайної за допомогою шишкосушарки типу Каппера, як насіння хвойних зберігається у лісництві до весни, а також про найкращий метод весняної підготовки насіння до висівання — снігування.

Також діти відвідали урочище «Репівські дуби» - ботанічну пам’ятку природи місцевого значення, де вчилися визначати породи дерев за корою і зовнішнім виглядом стовбура та гілок. Як виявилося, без листя ідентифікувати дерево важко, але все ж зробити це можна.  Разом з цим, досвідчені лісівники продемонстрували юному поколінню, як правильно вимірювати діаметр і висоту  дерева.