Міськрайонна газета

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

26 лютого 2020 року методистом з математики відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяною Свєтловою на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 проведено методичний порадник «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО та олімпіади з математики: організаційно-методичні аспекти»

У роботі методичного порадника взяли участь учителі математики закладів загальної середньої освіти Лебединського району та  м. Лебедин.

Тетяна Свєтлова акцентувала увагу вчителів на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО та олімпіади з математики та провела з вчителями математики практичне заняття-тренінг у формі ЗНО із розв’язуванням завдань з математики.

Учителі математики в рамках «круглого столу» обмінялися досвідом роботи з питань організації  самоосвітньої  діяльності та підвищення фахового  рівня   для  підготовки  учнів  до ЗНО та  олімпіади.