Міськрайонна газета

ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ У МОСКОВСЬКОБОБРИЦЬКОМУ НВК

19 лютого 2020 року на базі Московськобобрицького НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ  відбулася виїзна колегія відділу освіти райдержадміністрації

Вона пройшла під керівництвом начальника відділу освіти Людмили Дудченко.

Обмін досвідом роботи серед колег займає суттєве місце в розвитку професійної майстерності.

Освітяни району відвідали уроки географії у 8 класі, німецької мови у 7 класі, історії у 6 класі, української мови у 5 класі, математики у 1 класі,   заняття в дошкільному відділенні, здійснили екскурсію закладом, ознайомилися із створеним освітнім середовищем школи І ступеня відповідно до положень Концепції «Нова українська школа».

Під час пленарного засідання колегії розглянули питання: про стан організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти району; результативність участі команди закладів загальної середньої освіти району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін у 2019-2020 навчальному році; виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 № 199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року»; роботу районного будинку дитячої та юнацької творчості з реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці»; наповнюваність веб-сайтів та дотримання вимог статті 30 Закону України «Про освіту», у порядку контролю - про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.02.2019 (протокол № 1) «Про організацію внутрішкільної методичної роботи з педагогічними кадрами  у В.Висторопському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ та Штепівському НВК: ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».